Fotografie do prawa jazdy - wytyczne

Fotografia, którą dołączasz do wniosku o wydanie prawa jazdy, musi być kolorowa, przedstawiająca Twój aktualny wizerunek oraz zrobiona w formacie 3,5x4,5 cm.


FFotograf w centrum Wrocławia - twarz na zdjęciach do prawa jazdy

Twoja głowa na zdjęciach do prawa jazdy musi być zwrócona w kierunku obiektywu. Nie pochylaj się i nie obracaj. Cała twarz na zdjęciach do prawa jazdy musi być widoczna, szczególnie oczy i brwi. Na zdjęciach do prawa jazdy nie możesz zamykać oczu ani się uśmiechać. Głowa powinna zajmować 70-80% powierzchni kadru. W centrum Wrocławia zdjęcia do prawa jazdy spełniające wszystkie kryteria zrobisz w salonie AB Foto w Pasażu Grunwaldzkim, pl. Grunwaldzki 22.


Okulary korekcyjne, a zdjęcia do prawa jazdy

Fotografie do prawa jazdy możesz robić w okularach, jeżeli ich oprawki nie przysłaniają Twoich oczu ani brwi. Podobnie sytuacja wygląda ze szkłami kontaktowymi. Jeśli nie modyfikują koloru Twoich oczu, śmiało możesz robić w nich zdjęcia.


Fotografie do prawa jazdy w nakryciu głowy

Robiąc zdjęcie do prawa jazdy we Wrocławiu w salonie AB Foto w Pasażu Grunwaldzkim, musisz ściągnąć nakrycie swoje głowy. Jeżeli zabrania Ci tego religia, musisz dostarczyć do urzędu odpowiednie zaświadczenie od swojej wspólnoty. Zostanie ono uznane tylko jeśli wspólnota działa oficjalnie i legalnie na terenie Polski.


Zarost na zdjęciach do prawa jazdy

Twoje wąsy lub broda mogą być widoczne na zdjęciach do prawa jazdy, pod warunkiem, że nie są zbyt bujne i nie zasłaniają Twojej twarzy.

Znajdź salon AB Foto na planie Pasażu Grunwaldzkiego (zostaniesz przekierowany na stronę galerii).AB Foto Wrocław


Profesjonalna, doświadczona obsługa

Wysokiej jakości wydruki

Zdjęcia do prawa jazdy od ręki

Zgodne z wytycznymi polskich urzędów

Salon AB Foto we Wrocławiu Śródmieście czynny do późnych godzin wieczornych

Zdjęcia do prawa jazdy we Wrocławiu Śródmieście - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania