Zdjęcie do prawa jazdy - wymagania

Fotografia do prawa jazdy musi być aktualna, kolorowa, robiona en face. W kadrze należy uchwycić głowę oraz górną część barków.


Fotograf Wrocław Fabryczna - wymiary zdjęć do prawa jazdy

Fotografia do prawa jazdy musi mieć wysokość 45 mm i szerokość 35 mm. Długość głowy została określona na 34,5 mm, a twarz powinna zajmować 70-80% powierzchni fotografii. We Wrocławiu Fabryczna zdjęcia do prawa jazdy, spełniające wszystkie urzędowe kryteria, zrobisz w salonie AB Foto mieszczącym się w Magnolia Park, ul. Legnicka 58.


Uszy na zdjęciach do prawa jazdy

Uszy na fotografii do prawa jazdy nie muszą być widoczne, natomiast nie ma przeciwwskazań, aby robiąc zdjęcie, założyć za nie włosy.


Wrocław Fabryczna - zdjęcia do prawa jazdy, a biżuteria

Robiąc fotografię do prawa jazdy, nie masz obowiązku ściągania swoich ozdób. Pod warunkiem, że nie zasłaniają Ci twarzy i nie utrudniają wykonania zdjęcia np. poprzez odbijanie światła.


Nakrycia głowy na zdjęciach do prawa jazdy

Przed wykonaniem zdjęcia do prawa jazdy we Wrocławiu Fabryczna w salonie AB Foto w Magnolia Park musisz ściągnąć nakrycie głowy. Jeżeli nie możesz tego zrobić ze względów religijnych, do dokumentacji dołącz zaświadczenie o swojej przynależności do danej wspólnoty. Musi być ona oficjalnie zarejestrowana w Polsce.

Znajdź salon AB Foto na planie Magnolia Park (zostaniesz przekierowany na stronę galerii).AB Foto Wrocław Fabryczna


Profesjonalna, doświadczona obsługa

Wysokiej jakości wydruki

Zdjęcia do prawa jazdy od ręki

Zgodne z wytycznymi polskich urzędów

Salon AB Foto we Wrocławiu Fabryczna czynny do późnych godzin wieczornych

Zdjęcia do prawa jazdy we Wrocławiu Fabryczna - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania