Zdjęcia do prawa jazdy - jaki rozmiar

Fotografie dołączane do prawa jazdy muszą mieć rozmiar 3,5 x 4,5cm, z czego głowa powinna mieć długość 34,5 mm. Profesjonalne zdjęcie do prawa jazdy “od ręki” zrobisz w salonie AB Foto w Atrium Targówek, ul. Głębocka 15.


Fotograf Targówek - twarz na zdjęciu do prawa jazdy

Twoja głowa musi być zwrócona prosto w kierunku aparatu. Wykonując fotografię, nie zamykaj oczu i zachowaj naturalny wyraz twarzy. Nie skręcaj głowy i nie pochylaj się. Według urzędowych wytycznych twarz na zdjęciu do prawa jazdy powinna zajmować 70-80% powierzchni kadru.


Makijaż, a zdjęcie do prawa jazdy

Na zdjęciu do prawa jazdy możesz mieć delikatny makijaż, który nie zmienia konturu Twojej twarzy i nie maskuje znaków szczególnych.


Zdjęcia do prawa jazdy na Targówku - wady wzroku

Robiąc zdjęcia do prawa jazdy, nie musisz ściągać okularów lub soczewek. Oprawki nie mogą jednak zasłaniać Twoich brwi i oczu, a szkła zmieniać koloru źrenic. Jeśli nosisz ciemne okulary ze względów zdrowotnych, możesz wykonać w nich fotografię. Warunkiem jest dostarczenie do urzędu zaświadczenia od lekarza. Wszystkich informacji w tym zakresie udzieli Ci przeszkolony personel salonu AB Foto w Atrium Targówek przy Głębockiej 15.


Biżuteria na fotografiach w prawie jazdy

Nie musisz ściągać ulubionych dodatków do zdjęcia, jeżeli nie są zbyt duże i nie zasłaniają Twojej twarzy np. zbyt duże kolczyki.


Kadr i drugi plan na fotografiach do prawa jazdy

Wykonując zdjęcia do prawa jazdy zadbaj o jednolite jasne tło, najlepiej białe. Przed zrobieniem zdjecia należy usunąć z kadru wszystkie widoczne przedmioty.

Znajdź salon AB Foto na planie Galerii Atrium Targówek (zostaniesz przekierowany na stronę galerii).AB Foto Warszawa Targówek


Profesjonalna, doświadczona obsługa

Wysokiej jakości wydruki

Zdjęcia do prawa jazdy od ręki

Zgodne z wytycznymi polskich urzędów

Salon AB Foto w Warszawie na Targówku czynny do późnych godzin wieczornych

Zdjęcia do prawa jazdy w Warszawie na Targówku - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania