Fotograf Warszawa Śródmieście - wytyczne względem zdjęć do prawa jazdy

Fotografia kolorowa i aktualna, a także wykonana en face w formacie 35 x 45 mm. To podstawowe kryteria dotyczące fotografii do prawa jazdy. Zdjęcia spełniające wszystkie urzędowe wytyczne zrobisz w salonie AB Foto CH Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82.


Nakrycia głowy, a zdjęcia do prawa jazdy

Zdjęcia do prawa jazdy muszą być robione bez nakrycia głowy. Jeżeli musisz mieć je na sobie ze względów wyznaniowych, do wniosku dołącz zaświadczenie od swojej wspólnoty. Musi być ona jednak oficjalnie zarejestrowana w Polsce.


Uszy na fotografiach do prawa jazdy

Wykonując zdjęcia do prawa jazdy, nie musisz odsłaniać uszu. Mogą być one przysłonięte przez Twoją fryzurę. Włosy nie mogą jednak zakrywać oczu ani brwi. W Warszawie Śródmieście fotografie, które spełniają wszystkie wytyczne, zrobisz w salonie AB Foto w Westfield Arkadia przy Jana Pawła II 82.


Makijaż na zdjęciach do prawa jazdy

Makijaż na zdjęciach do prawa jazdy jest akceptowany, jeżeli nie jest zbyt mocny, nie zakrywa Twoich znaków szczególnych i nie zmienia rysów twarzy.


Odpowiedni ubiór do zdjęć do prawa jazdy

Ponadczasowa elegancja jest niezmiennie dobrym wyborem. Na zdjęciach do prawa jazdy dobrze będą wyglądały koszule, swetry lub marynarki w stonowanych i jednolitych kolorach. Zrezygnuj z kraty czy drobnych wzorów, które źle wyglądają na zdjęciach.


Tło do fotografii do prawa jazdy

Podobnie, jak w przypadku ubrań, również tła do zdjęć do prawa jazdy powinny być w jednolitych, jasnych kolorach. W kadrze nie mogą znajdować się żadne przedmioty. Zdjęcia do prawa jazdy w profesjonalnych warunkach zrobisz w salonie AB Foto w Westfield Arkadia przy Jana Pawła II 82.

Znajdź salon AB Foto na planie Galerii Westfield Arkadia (zostaniesz przekierowany na stronę galerii).AB Foto Warszawa Śródmieście


Profesjonalna, doświadczona obsługa

Wysokiej jakości wydruki

Zdjęcia do prawa jazdy od ręki

Zgodne z wytycznymi polskich urzędów

Salon AB Foto w Warszawie na Śródmieściu czynny do późnych godzin wieczornych

Zdjęcia do prawa jazdy w Warszawie na Śródmieściu - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania