Długość i szerokość zdjęcia do prawa jazdy

Fotografie do prawa jazdy akceptowane w urzędzie mają rozmiar 35 x 45 mm i następujące proporcje: długość głowy 34,5 mm oraz odległość od czubka głowy do górnej granicy fotografii 3 mm.


Fotograf Szczecin - jaki kolor zdjęć do prawa jazdy

Jeśli zastanawiasz się, czy zdjęcie do prawa jazdy musi być kolorowe czy czarno-białe, podpowiadamy, że fotografie w prawie jazdy muszą być kolorowe i wykonane na jednolitym jasnym tle. Zdjęcie nie może być prześwietlone, ani zbyt ciemne. Fotografie spełniające wszystkie kryteria wykonasz „od ręki” w salonie AB Foto w Galaxy Centrum, al. Wyzwolenia 18.


Profil na zdjęciach do prawa jazdy

Fotografie do prawa jazdy powinny być wykonane en face. W trakcie robienia zdjęcia patrz prosto w kierunku obiektywu. Zwróć uwagę na to, by się nie pochylać, ani nie obracać. Zachowaj naturalny wyraz twarzy.


Uszy na zdjęciach do prawa jazdy

Na fotografiach do prawa jazdy uszy nie muszą być widoczne. Jeśli chcesz możesz rozpuścić włosy i nie zakładać ich za ucho. Zadbaj jednak o to, by Twoja fryzura nie zasłaniała twarzy, w szczególności brwi i oczu.


Soczewki na zdjęciach do prawa jazdy

Jeżeli masz wadę wzroku i nosisz soczewki lub okulary korekcyjne, nie musisz ich ściągać do zdjęcia. Warunek jest jeden - szkła kontaktowe, ani oprawki nie mogą zasłaniać oczu i brwi oraz zmieniać ich koloru. Jeśli musisz nosić przyciemniane szkła, do dokumentów dołącz zaświadczenie od lekarza. Wszystkich wskazówek w tym zakresie (i nie tylko) udzielą Ci pracownicy salonu AB Foto w Szczecinie w Galaxy Centrum przy Alei Wyzwolenia 18, gdzie „od ręki” zrobisz zdjęcia do każdego dokumentu.

Znajdź salon AB Foto na planie Galaxy Centrum (zostaniesz przekierowany na stronę galerii).AB Foto Szczecin


Profesjonalna, doświadczona obsługa

Wysokiej jakości wydruki

Zdjęcia do prawa jazdy od ręki

Zgodne z wytycznymi polskich urzędów

Salon AB Foto w Szczecinie czynny do późnych godzin wieczornych

Zdjęcia do prawa jazdy w Szczecinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania