Fotografie do prawa jazdy - jaka wielkość

Określony przez urząd rozmiar zdjęć do prawa jazdy to 45x35 mm (wysokość x szerokość). Proporcje na zdjęciu są następujące: wysokość głowy 34,5 mm, odległość od głowy do górnej ramki zdjęcia 3 mm. W salonie AB Foto w Rzeszowie w Galerii Millenium Hall al. Majora Wacława Kopisto 1 zrobisz profesjonalne zdjęcia do prawa jazdy, odpowiadające wszystkim urzędowym wytycznym.


Fotograf w Rzeszowie - cyfrowe zdjęcia do prawa jazdy

Jeżeli do wniosku o prawo jazdy dołączasz zdjęcie na nośniku danych, zadbaj o to, by jego rozdzielczość wyniosła co najmniej 480×615 pikseli.


Ubranie na zdjęciach do prawa jazdy

Szykując się do wykonania fotografii do prawa jazdy, postaw na stonowane i jasne kolory. Elegancka koszula lub bluzka z pewnością będą doskonale wyglądać na fotografii do prawa jazdy.


Kolorowe zdjęcie do prawa jazdy czy czarno białe

W urzędach akceptowane są wyłącznie kolorowe zdjęcia. Jednak należy pamiętać o tym, aby fotografie były wykonywane na tle w jednolitym w jasnym kolorze. Zdjęcia do prawa jazdy w Rzeszowie w profesjonalnych warunkach wykonasz w salonie AB Foto w Galerii Millenium Hall.


Wady wzroku, a zdjęcia do prawa jazdy

Jeżeli korzystasz z okularów korekcyjnych lub szkieł kontaktowych, możesz zrobić w nich zdjęcia. Pamiętaj jednak, aby okularami nie przysłaniać oczu ani brwi.

Znajdź salon AB Foto na planie Galerii Millenium Hall (zostaniesz przekierowany na stronę galerii).AB Foto Rzeszów


Profesjonalna, doświadczona obsługa

Wysokiej jakości wydruki

Zdjęcia do prawa jazdy od ręki

Zgodne z wytycznymi polskich urzędów

Salon AB Foto w Rzeszowie czynny do późnych godzin wieczornych

Zdjęcia do prawa jazdy w Rzeszowie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania