Zdjęcia do dowodu - wymogi formalne

Zdjęcie do dowodu musi być aktualne, kolorowe, a także musi mieć określony urzędowo format.


Format zdjęć do dowodu - fotograf Wrocław Śródmieście

Wymiar fotografii do dowodu został określony na 35 x 45 mm. Długość głowy to 34.5 mm, a odległość między czubkiem głowy i górą fotografii to 3 mm.


Twarz na zdjęciu do dowodu

Zdjęcia do dowodu muszą być robione en face. Zwróć uwagę na to, by nie zamykać oczu i nie uśmiechać się. Ucho na fotografii w dowodzie może być zasłonięte. Twoja twarz powinna być równomiernie oświetlona, a brwi i oczy dobrze widoczne. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje zdjęcie do dowodu spełnia wszystkie wymogi, udaj się do salonu AB Foto w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie zrobisz fotografię do dowodu "od ręki".


Make-up na zdjęciu do dowodu

Możesz pomalować się przed wizytą u fotografa, jednak Twój makijaż nie powinien być zbyt intensywny.


Fotografie do dowodu z zarostem

Możesz zrobić zdjęcie do dowodu mając brodę lub wąsy. Jeśli jednak masz obawy, czy zbyt bujny zarost nie będzie utrudniał rozpoznania Cię na zdjęciu, przed wizytą w salonie AB Foto we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22 warto rozważyć wizytę u barbera.


Zdjęcia do dowodu osobistego w okularach

Nie musisz ściągać okularów czy soczewek przed wizytą w salonie fotograficznym. Zadbaj jednak o to, by nie wpływały one w żadnym stopniu na kształt czy kolor Twoich oczu.


Nakrycia głowy na zdjęciach w dowodzie

Przed wykonaniem zdjęcia do dowodu musisz ściągnąć swoje nakrycie głowy. Jeżeli zabrania Ci tego wyznanie, do urzędu dostarcz odpowiedni dokument poświadczający Twoją przynależność do danej wspólnoty. Pamiętaj, że musi być ona zarejestrowana oficjalnie w Polsce.


Zdjęcia do dowodu we Wrocławiu - biżuteria

Nie ma obowiązku ściągania biżuterii do zdjęć do dowodu. Zatem śmiało możesz pozować w ulubionych kolczykach czy wisiorku.


Prawidłowe tło zdjęć w dowodzie osobistym

Zdjęcia wykorzystywane we wnioskach o dowód muszą być robione na jasnym i jednolitym tle.


Zdjęcia do dowodów dla niemowląt i małych dzieci we Wrocławiu w centrum

Rozmiar i wymogi formalne względem zdjęć do dowodu dla dzieci nie różnią się niczym w porównaniu ze zdjęciami osób dorosłych. Z tą różnicą, że niemowlęta i małe dzieci mają większą dowolność w kwestii mimiki twarzy. Fotografie dla dzieci do dowodu we Wrocławiu zrobisz w Pasażu Grunwaldzkim w salonie AB Foto.AB Foto Wrocław


Profesjonalna, doświadczona obsługa

Wysokiej jakości wydruki

Zdjęcia od ręki

Zgodne z wytycznymi polskich urzędów

Salon AB Foto w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu czynny do późnych godzin wieczornych

Zdjęcia do dowodu osobistego we Wrocławiu Śródmieście - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania