Czerwiec w AB Foto

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

Poznaj aktualne promocje
Promocje w AB Foto

Czerwiec 2023 w AB Foto

Dzień dziecka trwa w AB Foto przez cały miesiąc. Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich małych i trochę większych dzieci prezent w postaci rabatów na folie ochronne oraz zniżki na zdjęcia do dokumentów.Ochrona urządzenia taniej do -50%

Kupiłeś nowy smartfon, smartwatch lub aparat? Zabezpiecz ekran! Masz więcej takich urzadzeń? Będzie taniej! Odwiedź salon AB Foto - nasza obsługa naklei folię ochronną antiCRASH na Twój sprzęt w promocyjnej cenie 89 zł. Drugie urządzenie zabezpieczymy za 66,75 zł, a trzecie za 44,50 zł (rabaty dotyczą jednoczesnego zakupu 3 folii).


Więcej znaczy taniej

Przy zamówieniu dwóch kompletów zdjęć do dokumentów (na jednym paragonie) drugi komplet otrzymasz 25% taniej! Cena standardowa to 49,99 zł (4szt.) / 59,99 zł (8 szt.). Cena promocyjna za drugi komplet: 37,49 zł (4szt.) / 44,99 zł (8 szt.).


Promocja ograniczona czasowo

Tak szybko, jak podarowane na dzień słodycze znikają z pudełek, tak nagle kończą się nasze promocje. Zatem spiesz się. Rabat na folie antiCRASH oraz promocja na wykonanie zdjęć do dokumentów obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku. Do zobaczenia z salonach!

Regulamin promocji

Aktualne promocje w AB Foto - informacje

Promocje w AB Foto - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania