Naklejanie folii ochronnej na ekran

Montaż folii ochronnej na ekran smartfona, tabletu, aparatu fotograficznego

Masz dość rys, pęknięć i zadrapań na wyświetlaczu, a przy tym chcesz chronić swój ekran przed uszkodzeniami powstałymi na skutek nieuwagi czy losowego wypadku? W AB Foto przygotowaliśmy dla Ciebie usługę naklejenia folii na sprzęt elektroniczny - dopasujemy ją do wymiarów Twojego urządzenia ponieważ posiadamy bazę kilkunastu tysięcy wzorów.

Wiemy jak ciężko jest idealnie nakleić przezroczysty strecz, tak aby nie pozostawić pęcherzyków, które z czasem staną się coraz większe. Jeśli nie masz do tego cierpliwości, przyjdź do dowolnego salonu AB Foto i zostaw swój telefon lub aparat w sprawnych rękach naszych specjalistów. Folię naklejamy w kilka minut, a dzięki niej na długi czas przestaniesz się martwić o ekran.


Montaż folii ochronnej


Idealnie przezroczysta folia antiCRASH MyScreen Protector

Używamy materiału zapewniającego wysokiej jakości ochronę ekranu - folii antiCRASH MyScreen Protector. Jest idealnie przejrzysta - nie zmniejsza widoczności, ani jasności wyświetlacza. Po naklejeniu folia jest ledwie zauważalna - jest jednym z najcieńszych z zabezpieczeń ekranu stosowanym na rynku. Wykazuje się mocną i zaawansowaną ochroną przed uderzeniami – nie pęka jak szkło hartowane. Co zapewne istotne dla Ciebie, nie zmniejsza czułości ekranu na dotyk i działa z technologią Apple 3D Touch.Jeżeli martwisz się, że na Twój smartfon z zaokrąglonymi krawędziami nie ma skutecznej ochrony przed zarysowaniami, uspokajamy Cię - folia ochronna antiCRASH MyScreen Protector jest wyjątkowo elastyczna i idealnie przylega do ekranów typu EDGE. Dzięki funkcji samonaprawiania, drobne zarysowania i otarcia, które w chwili nieuwagi mogą się pojawić, z czasem znikają.


Precyzyjna technologia wycinania laserowego

Innowacyjna folia, którą stosujemy, nie przerywa się i nie zadziera, jest idealnie dopasowana do każdego smartfona, smartwatcha, urządzeń GPS i innych. Niewielka grubość sprawia, że po nałożeniu folia MyScreen Protector idealnie łączy się z urządzeniem, zachowując jego oryginalny wygląd. Ponadto strecz wykazuje się wysoką odpornością na rozerwanie. Nie mogłoby być inaczej, bowiem technologia Laser-Cut precyzyjnie wycina kontury, a specjalnie opracowana technologia antiCRASH gwarantuje pełną ochronę zarówno ekranu, jak i korpusu smartfona. Profesjonalną i błyskawiczną usługę montażu folii oferujemy w dowolnym salonie AB Foto (zobacz listę salonów).


Naklejanie folii na telefon lub aparat w AB Foto

W ramach usługi naklejania folii oferujemy:

 • Profesjonalne wycięcie folii ochronnej dopasowanej do każdego modelu telefonu (również tych o zaokrąglonych krawędziach)
 • Naklejenie / montaż folii ochronnej na dowolne urządzenie
Profesjonalna, zaawansowana folia ochronna zabezpieczy każdy ekran i urządzenie. Nasi przeszkoleni pracownicy wytną ją dla Ciebie przy pomocy urządzenia MyScreen CUT & USE i zainstalują na Twoim sprzęcie w zaledwie kilka minut. Do montażu korzystamy z wysokiej jakości żelu instalacyjnego. Jego zastosowanie nie tylko przyspiesza proces instalacji, ale także oczyszcza twoje urządzenie z zanieczyszczeń oraz bakterii. Po krótkim montażu Twoje urządzenie będzie gotowe do użytku.Przyklejanie folii ochronnej na ekran


Ile kosztuje naklejenie folii na telefon lub aparat

 • Folia błyszcząca Anticrash na ekrany smartfonów: 109 zł
 • Folia błyszcząca Anticrash na ekrany aparatów fotograficznych: 109 zł
 • Folia matowa Anticrash na ekrany smartfonów: 109 zł
 • Folia Anticrash Privacy ekrany smartfonów: 129 zł
 • Folia Clear Carbon (na tył smartfona): 129 zł
Sprawdź aktualne promocje.


Dlaczego warto zabezpieczyć ekran urządzenia w salonie AB Foto

 1. Wszystko zrobimy za Ciebie, a cały proces zajmie tylko kilka minut
 2. Folie wycinamy korzystając z technologii laser-cut, czego efektem są idealnie gładkie kontury zabezpieczenia
 3. Do montażu używamy specjalnego żelu, który oczyści i zdezynfekuje ekran
 4. Wiemy jak nakleić folię nie pozostawiając pod nią pęcherzyków powietrza
 5. Stosowana przez nas folia antiCRASH MyScreen Protector jest idealnie dopasowana do każdego urządzenia
 6. Na długi czas chroni ekran przed uszkodzeniem i zarysowaniem
 7. Jest idealnie przezroczysta - nie zmniejsza widoczności ekranu
 8. Jest niezauważalna - folia antiCRASH MyScreen Protector to jedno z najcieńszych zabezpieczeń na rynku
 9. Nie ingeruje w wygląd urządzenia
 10. Nie zmniejsza czułości ekranu i nie ogranicza technologii Apple 3D Touch
 11. Stosowana przez nas folia nie pęka (w przeciwieństwie do szkła hartowanego)
 12. Jest bardzo elastyczna i idealnie przylega do ekranów typu EDGE (ekranów z zaokrąglonymi krawędziami)

Folia antiCRASH MyScreen Protector

Folia antiCRASh Privacy

Folia ClearCarbon zabezpieczająca tył smartfona

Precyzyjna technologia laser-cut - niezauważalna ochrona

Czułość ekranu pozostaje bez zmian

Elastyczna folia idealne pokrywająca nawet zakrzywione ekrany


Smartfony w AB Foto

Smartfony w AB Foto

Spóźniłeś się z zabezpieczeniem ekranu swojego telefonu i ten uległ uszkodzeniu? Trudno, dodaj stronę usług AB Foto do zakładek i pamiętaj o nas, a tymczasem oodwiedź nasz sklep internetowy i poznaj ofertę smartfonów w najlepszych cenach!

Zobacz nowoczesne smartfony w AB Foto!

Naklejanie folii na ekran smartfona, tabletu lub aparatu fotograficznego - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 • Czy folia na smartfona zmniejsza czułość ekranu na dotyk?

  Nie. Dobrej jakości folia ochronna na ekran urządzenia mobilnego nie wpływa na jego czułość. W salonach AB Foto używamy folii antiCRASH MyScreen Protector, która zapewnia płynne działanie ekranu dotykowego i działa z technologią Apple 3D Touch.

 • Folia, dzięki temu, że jest niezwykle cienka i elastyczna, doskonale dopasowuje się do zakrzywionych ekranów telefonów typu edge. Jest to cecha, która zdecydowanie przemawia za wyższością folii nad szkłem hartowanym. Prawidłowe naklejenie folii spowoduje, że pomimo zakrzywionych kształtów urządzenia, będzie ona ściśle przylegać do smartfona przez długi czas.